Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Sektörde edindiği tüm deneyimleri, sahaya yansıtan bir ekibiz. Sürekli öğreniriz, sürekli gelişiriz, yenilikleri takip ederiz. 2004 yılından beri her yeni güne amatör bir heyecan ve profesyonel bir bakış açısıyla uyanırız. Müşterilerimizle yakın temasta çalışmayı severiz. Böylece bizden istenilenin ne olduğunu net olarak anlar, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetler sunarız. Çalışmaların tüm aşamalarında müşterilerimizin bize eşlik etmesinden mutlu oluruz, bizi tanımaları için bunu fırsat kabul ederiz. Esomar etik kurallarına uymak, güvenilir ve şeffaf olmak, kaliteden ödün vermemek bizim için bir meziyet değil, işimizin olmazsa olmaz kuralıdır. Gerçekleştirdiklerimiz bunlar, hedeflediklerimiz ise çalışma bölgelerimizi genişletmek, daha çok ülkede müşterilerimize hizmet verebilmek.

Artılarımız

Tecrübeliyiz
 Kimya sanayi, petrokimya sanayi, kağıt sanayi, otomotiv sanayi, iş makineleri sanayi, medikal sağlık sektörü, tekstil sektörü, dayanıklı tüketim sektörü, hızlı tüketim sektörü, dijital platformlar (TV Servis Sağlayıcıları), telekominikasyon sektörü, farklı hizmet sektörleri gibi çok çeşitli sektörlerde; çalışan memnuniyeti, iç müşteri araştırmaları, müşteri memnuniyeti, toplumsal itibar araştırmaları, müşteri ürün tercih ve pazar payı araştırmaları, gizli müşteri ve müşteri memnuniyeti araştırmaları,  müşteri profili belirleme araştırmaları, reklam testleri araştırmaları, ürün ve ambalaj testi araştırmaları, oy potansiyeli ve gündem analizi araştırmaları vb. gibi konularda kalitatif ve kantitatif olarak çok sayıda araştırmayı  planladık, yürüttük ve devam ediyoruz.
Yeterli personel ve malzemeye sahibiz
Sektörde edindiği olumlu tecrübeleri, A-Plus Araştırma’da ki işlerine yansıtan genç ve dinamik bir ekibe sahibiz. Soru formu tasarımından moderasyona, saha çalışmasından raporlamaya kadar bir araştırma projesinin tüm aşamalarını mevcut ekibimizle kurgulayıp yönetebiliyoruz. Ofisimizde ki bir kalitatif ve bir cati stüdyosuyla çalışmalarımızı kendi bünyemizde gerçekleştirebiliyoruz.
A-Z’ye Sizinleyiz
Gerçekleştirdiğimiz tüm araştırmalarımızda; ilk etaptan son etaba kadar, müşterilerimizin ofisimizde veya sahada bizlere eşlik etmelerinden mutlu oluyoruz. Standart modeller yerine her müşterinin ihtiyaçlarına özgü tasarımlar oluşturuyoruz. Amacımız müşterilerimizin doğru sorular sormasını sağlamak, bu sorulara en net cevabı sahada bulmak.

Takım Arkadaşları

Ekibimiz...

HOME Gamze Özcan Genel Müdür

1998 yılından bu yana sektörde çalışmalarına devam eden Gamze Özcan, 2005 yılından bu yana A-Plus Araştırma'nın sahibidir.